to kurs przywództwa, który wprowadza uczestników w tajniki kierowania rzeczami, prowadzenia ludzi i zespołów. Pokazuje czym jest prawdziwy Leadership.

Jak zarządzać czasem, efektywnie komunikować, zarządzać problemami i konfliktami.

Po co jest orientacja i szkolenia.

Na czym polega motywacja i budowanie zespołu.

Planowanie pracy i grafików.

Jak rozwijać produktywność pracowników.

To spotkanie na którym poznasz kluczowe zalety bycia leaderem w hotelu, tak abyś mógł prowadzić swój zespół kompetentnie i z lekkością do celu.


Kurs rekomendowany jest dla wszystkich osób, które w swojej zawodowej odpowiedzialności zarządzają zespołem, departamentem, mają cele i są rozliczani z ich realizacji.

Istnieje też możliwość rozbudowania szkolenia o elementy coachingowe, zagadnienia Inteligencji Emocjonalnej, NLP i medytacji.

Istnieje możliwość kontynuowania doskonalenia zdolności przywódczych: SzkoleniaHoteli.pl są partnerem programu „Nadzwyczajny Lider” Zengera i Folkmana. Program obejmuje badanie 360 „Nadzwyczajny Lider”, wg programu Zenger Folkman: analiza predyspozycji przywódczych badanego wraz z jednodniową sesją z coachem, wyjaśniającą wyniki.

Szkolenie trwa 2 dni po 8 godzin.

Szkolenie prowadzi Kris Glabinski.

Od ponad 20 lat jest managerem, dyrektorem, właścicielem, doradcą i rodzicem. Zarządza wynikami, odpowiedzialnością, budżetami oraz prowadzi i inspiruje ludzi i zespoły do dążenia w tym samym celu. Świetny strateg i wizjoner, zwłaszcza w dziedzinie inteligencji emocjonalnej i rozwoju umysłu.